Etik Eğitici Eğitimler

Türkiye Belediyeler Birliği Etik Eğitici Eğitimi (4-8 Mart 2024)

Kurulumuz ile Türkiye Belediyeler Birliği arasında yapılan “Etik Eğitimi ve Etik Eğiticilerin Eğitimi Programlarının Yürütülmesine İlişkin İş Birliği Protokolü” kapsamında düzenlenen Etik Eğitici Eğitimi Programı, 4-8 Mart 2024 tarihlerinde Türkiye Belediyeler Birliği eğitim salonunda gerçekleştirildi.

Açılışını Kurul Üyemiz Prof. Dr. Erkan İBİŞ’in yaptığı eğitime, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Hazine ve Maliye Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Tarım ve Orman Bakanlığı, Sayıştay Başkanlığı, Sümer Holding,  Türkiye İstatistik Kurumu, Mesleki Yeterlilik Kurumu, Kocaeli Valiliği, Halk Bankası Genel Müdürlüğü, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İzmir Büyükşehir Belediyesi, Malatya Büyükşehir Belediyesi,  Samsun Büyükşehir Belediyesi, Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Van Büyükşehir Belediyesi personeli katılım sağlamış ve toplam 30 kişi etik eğitimini tamamlayarak Etik Eğitici Belgesi almaya hak kazanmıştır.

Eğitim Programında, Kurulumuz Eğitim Koordinatörü Prof. Dr. İnayet AYDIN, Ankara Üniversitesi Eğitim Fakültesi Araştırma Görevlisi Dr. Burcu TOPTAŞ ve Kurulumuz Eğitim Uzmanı Burcu KUMRULU yer almışlardır.

E-BAŞVURU
Adres