Etik Eğitici Eğitimler

Türkiye Belediyeler Birliği Etik Eğitici Eğitimi Programı

T.C. Kamu Görevlileri Etik Kurulu ile Türkiye Belediyeler Birliği arasında “Etik Eğitimi ve Etik Eğiticilerin Eğitimi Programlarının Yürütülmesine İlişkin İş Birliği Protokolü” kapsamında; 8-11Kasım 2022 tarihlerinde üçüncüsü düzenlenen Etik Eğitici Eğitimi Programı, Türkiye Belediyeler Birliği hizmet binasında bulunan eğitim salonunda gerçekleştirilmiştir.


Açılışını Kurul Üyemiz Prof. Dr. Fatih UŞAN’ın yaptığı, 4 gün süren eğitime, Türkiye Belediyeler Birliği personelinin yanı sıra, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürlüğü, Aydın Büyükşehir Belediyesi, Bursa Büyükşehir Belediyesi, Denizli Büyükşehir Belediyesi, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Malatya Büyükşehir Belediyesi, Çukurova Belediyeler Birliği, Bandırma Belediyesi, Çiğili Belediyesi, Mustafa Kemal Paşa Belediyesi ve Bursa Su ve Kanalizasyon Genel Müdürlüğü personelinin de katılımıyla toplam 32 kişi etik eğitimini tamamlayarak “Etik Eğitici Sertifikası”nı almaya hak kazanmışlardır.


Kurulumuz Eğitim Koordinatörü Prof. Dr.  İnayet AYDIN tarafından hazırlanan Etik Eğitici Eğitimi Programında; sunumlarıyla, Prof. Dr. İnayet AYDIN ile Kurulumuz eğiticisi Burcu KUMRULU yer almışlardır.Program, Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreter Yardımcısı İbrahim AZAK ve Kayhan ÖZÜM’ün katılımıyla düzenlenen sertifika töreniyle son bulmuştur.

E-BAŞVURU
Adres