Etik Eğitici Eğitimler

Türkiye Belediyeler Birliği Etik Eğiticilerin Eğitimi Programı Düzenlendi

T.C. Kamu Görevlileri Etik Kurulu ile Türkiye Belediyeler Birliği arasında Etik Eğitimi ve Etik Eğiticilerin Eğitimi Programlarının Yürütülmesine ilişkin iş birliği protokolü kapsamında; 28 Mart-1 Nisan 2022 tarihlerinde düzenlenen Eğitici Eğitimi Programı, Türkiye Belediyeler Birliği hizmet binasında bulunan eğitim salonunda gerçekleştirilmiştir.

Açılışını Kurulumuz Başkan Vekili Ahmet KARAYİĞİT’in yaptığı, 4,5 gün 30 saat süren eğitime, Türkiye Belediyeler Birliği personelinin yanı sıra, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü, Vakıflar Genel Müdürlüğü, Merkezi Finans ve İhale Birimi, Konya Büyükşehir Belediyesi, Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Beylikdüzü Belediyesi personelinin de katılımıyla toplam 25 kişi etik eğitici eğitimini tamamlayarak “Etik Eğitici Katılım Belgesi”ni almaya hak kazanmışlardır.

Kurulumuz Eğitim Koordinatörü Prof. Dr. İnayet AYDIN tarafından hazırlanan Etik Eğitici Eğitimi Programında; sunumlarıyla, Kurul Üyemiz Prof. Dr. Fatih UŞAN, Prof. Dr. İnayet AYDIN ile Kurulumuz eğiticileri Burcu KUMRULU ve Kenan TOPCU yer almışlardır.

Program, Kurulumuz Başkan Vekili Ahmet KARAYİĞİT ve Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreter Yardımcısı Kayhan ÖZÜM’ün katılımıyla düzenlenen sertifika töreniyle son bulmuştur.

E-BAŞVURU
Adres