Etik Eğitici Eğitimler

Türkiye Belediyeler Birliği Etik Eğiticilerin Eğitimi Programı

T.C. Kamu Görevlileri Etik Kurulu ile Türkiye Belediyeler Birliği arasında “Etik Eğitimi ve Etik Eğiticilerin Eğitimi Programlarının Yürütülmesine İlişkin İş Birliği Protokolü” kapsamında; 13-17 Haziran 2022 tarihlerinde ikincisi düzenlenen Etik Eğitici Eğitimi Programı, Türkiye Belediyeler Birliği hizmet binasında bulunan eğitim salonunda gerçekleştirilmiştir.


   Açılışını Kurul Üyemiz İbrahim KARAOSMANOĞLU’nun yaptığı, 4,5 gün 30 saat süren eğitime, Türkiye Belediyeler Birliği personelinin yanı sıra, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı, Halk Bankası, Vakıflar Bankası, Bursa Büyükşehir Belediyesi, Denizli Büyükşehir Belediyesi, Mardin Büyükşehir Belediyesi, Alaşehir Belediyesi, Keçiören Belediyesi, Nilüfer Belediyesi ve Şehit Kamil Belediyesi personelinin de katılımıyla toplam 31 kişi etik eğitimini tamamlayarak “Etik Eğitici Sertifikası”nı almaya hak kazanmışlardır.


   Kurulumuz Eğitim Koordinatörü Prof. Dr.  İnayet AYDIN tarafından hazırlanan Etik Eğitici Eğitimi Programında; sunumlarıyla, Prof. Dr. Fatih UŞAN, Prof. Dr. İnayet AYDIN ile Kurulumuz eğiticileri Burcu KUMRULU ve Kenan TOPCU yer almışlardır.
   Program, Kurulumuz Üyesi Prof. Dr. Fatih UŞAN ve Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreter Yardımcısı Kayhan ÖZÜM’ün katılımıyla düzenlenen sertifika töreniyle son bulmuştur.

E-BAŞVURU
Adres